1_1_3

Mantolama

Mantolama evinizi yazın sıcak etkilerinden ve kışın soğuktan korur. Bu sayede de ciddi oranda yakıt tasarrufu yapabilirsiniz. Evinize hem içeriden hem de dışarıdan yalıtım yaptırabilirsiniz. Isı yalıtımı yaptırmak için en uygun zaman bahar dönemleridir. Kışın aşırı soğukta ve yazın sıcakta mantolama yapılması tavsiye edilmemektedir. Çünkü malzemenin özelliğini kaybetmemesi gerekmektedir.

Mantolama yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de malzeme kalitesidir. Yalıtım yaptıracağınız firmanın hangi malzemeleri kullandığını incelemeden kesinlikle yaptırmayın. Çünkü bir defa yaptıracak ve uzun yıllar kullanmaya devam edeceksiniz.

En önemli faydalarından bir tanesi de yıllar boyu yakıt tüketiminiz azalacak ve maliyetinden çok daha fazla kar edeceksiniz.

Öztaç Yapı bu konuda her türlü ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir. En kaliteli malzeme ve işçilik ile kısa sürede binanız güzel bir görünüme kavuşurken aynı zamanda da kışın soğuktan yazın sıcaktan korunacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir